Katalog

aktuální pneu

Koncern Triangle Group patří v současné době k předním světovým výrobcům pneumatik. Špičková kvalita provedení, nejmodernější vývojové technologie a více než třicetiletá zkušenost s výrobou a prodejem tohoho sortimentu zajistily pneumatikám Triangle stabilní pozici na celosvětovém trhu s pneumatikami.

Kapacitní a sortimentní suverenita ve spojení se zárukou nejvyšší jakosti zajistila koncernu Triangle i obchodní spolupráci s americkým výrobcem stavebních strojů Caterpilar. K dalším světově známým výrobcům pneumatik, s nimiž dlouhodobě spolupracuje na nových vývojových technologiích, patří především Goodyear. Přednímu výrobci nákladních automobilů, Volvu, dodává Triangle své pneumatiky do prvovýroby.

Pneumatiky Triangle získaly celosvětové autoritativní osvědčení DOT, ECE a CCC. Výjimkou nejsou certifikace normami ISO 9000 a ISO 14001.

Nabídka pneu

TR685

TR685

Vynikající pneumatika pro použití výhradně na řídících nápravách. Přímé obvodové drážky zajišťují perfektní ovladatelnost vozu a malé diagonální žlábky běhounu úspěšně odvádí vodu z kontaktní plochy. Pneumatika obsahuje...

TR668

TR668

Tato univerzální pneumatika s všestranným dezénem může být použita na všech osách, ve všech režimech a za všech jízdních podmínek. Široký rozsah velikostí umožňuje použití této pneu pro různá vozidla.

TR656

TR656

Vynikající pneumatika pro řídící nápravy nákladních vozidel, autobusů a přípojných vozidel. Čtyři podélné drážky po celém běhounu zabraňují nerovnoměrnému opotřebení.

TR688

TR688

Tato pneumatika je určena hnací nápravy. Mnoholamelový dezén zajišťuje dokonalou přilnavost jak na suché, tak i na mokré a zasněžené vozovce. Přítomnost řezů na rameni běhounu snižuje riziko nerovnoměrného opotřebení.

TR686

TR686

Tato unikátní pneumatika může být použita na všech autobusových nápravách a u nálkladních automobilů jenom na nápravách řídících. Díky zhutněné pryžové směsi má tento model vysokou životnost a odolnost vůči mechanickému...

TR675

TR675

Tato pneumatika může být použita na různých osách a pro různé druhy techniky. Je určena pro řídící nápravy nákladních automobilů a tahačů, autobusů na všech osách. Pneumatika může nést těžká břemena při vysokých rychlostech.

TR666

TR666

Autobusová a kamionová pneumatika, vyznačující se vysokou mírou přilnavosti a stability, což odlišuje tuto pneu od mnoha jiných autobusových a nákladních pneu.

TR692

TR692

Tato pneumatika je k dispozici v jedné standardní velikosti 385/65R22.5 pro přívěsy, návěsy-řídící nápravy. Vozidlo perfektně odolává nežádoucímu zatížení při popojíždění a otáčení a dokonale "drží na silnici". Pět...

TR689A

TR689A

Tato pneumatika je určena pro použití u nákladních vozů na hnacích nápravách. Dezén s více drážkami zajišťuje vynikající přilnavost za každého počasí a v každém ročním období. Určeno pro všeobecné použití.

TR680

TR680

Tato pneumatika je určena pro návěsy nákladních automobilů. Vyznačuje se výbornými jizdními vlastnostmi při vyšších rychlostech. Ekonomický provoz, rovnoměrné poptřebení, vysoká kilometrová nájezdnost.

TR665

TR665

Tento model je navržen speciálně pro řídící nápravy. Jsou ideální pro provoz na městských silnicích a dálnicích. Speciální pryžová směs a kompaktní bočnice výrazně zvyšují odolnost proti nerovnoměrnému opotřebení běhounu a...

TR697

TR697

Tato pneu je určena pro použití ve smíšených jízdních podmínkách asfalt / půda. Speciální pryžová směs a dezén poskytují dlouhou životnost.

TR678

TR678

Tato pneumatika se speciálním vzorkem a širším profilem je určena pro nákladní vozidla vyšších váhové kategorie.

TR695

TR695

Pneumatika s vysokou směrovou stabilitu při jízdě na suché i mokré vozovce. Obvodové drážky poskytují vynikající odvod vody z kontaktní plochy a speciální kaučukové směsi odolávají vysoké rychlosti.

TR657

TR657

Univerzální model pro všechny sezóny i povrchy vozovky. Hluboký dezén poskytuje stabilní přilnavost na každém povrchu v každém ročním období. Řezy v blocíh běhounu zabraňují nadměrnému opotřebení.

TR660

TR660

Tato pneu je určena pro vodící a záběrové nápravy nákladních vozidel a autobusů.

TR628

TR628

Pneumatika určena pro všechny nápravy autobusů a nákladních vozidel.